Bölgesel Amatör Ligi 3. Grup'ta Sakarya'yı temsil eden 3 takımımız Hendekspor, Karasuspor ve Arifiye Kalaycıspor'da işler yolunda gitmiyor.

Geçtiğimiz sezon şampiyonluk için mücadele veren temsilcimiz Arifiye Kalaycıspor, bu sezon zirve yarışından bayağı bir uzak kalmış durumda. 23 puanla 9. sırada yer alan siyah beyazlı ekip, geçen sezon ile karşılaştırıldığında çok fazla puan kaybı yaşamış durumda gözüküyor.

Öte yandan şampiyonluk için iddalı bir kadro kuran Hendekspor ise istediği sonuçları alabilmiş değil. Sezon başından bu yana kadar birçok oyuncuyu kadrosuna katan, birçok futbolcuyla da yollarını ayıran mavi siyahlı temsilcimiz, ligde şu an istediği konumda bulunmuyor.

Ligdeki bir diğer temsilcimiz olan ve Bölgesel Amatör Ligi'ne sezon başında yükselen Karasuspor ise 21 haftada anca 20 puan toplayabildi. İlerleyen haftalarda ne olur bilinmez ama şu ana kadar üç takımızın gösterdiği performans pek de iç açıcı gözükmüyor.

Zirveye en yakın temsilcimiz Hendekspor, 30 puanla 6. sırada yer alıyor. İlerleyen haftalarda neler olur bilemeyiz ama bugüne kadar gösterilen performans pek de yeterli değil gibi.