HÜSEYİN ÇİMEN

Tüm Makaleleri

HÜSEYİN ÇİMEN

Halkın Sesi

Hentbolda büyük başarı!

Sakarya’da daha önce çeşitli branşlarda birçok başarı yakalayan takımlarımız oldu. Futbolda Sakaryaspor, Voleybolda Sakarya Voleybol, basketbolda ise Sakarya Büyükşehir Basket ile birçok başarı elde e...

Play-offfff

Play-of diye bir kural çıktı çıkalı belki de oraların gediklisi bir takım oldu Sakaryaspor. Bazen sevindik bazen üzüldük ama umudumuzu hiç kaybetmedik. 

İnanmaya devam!

Son haftalarda alınan üst üste kötü sonuçlarla bir anda kendimizi istemediğimiz bir yerde bulduk. 

Balıkesir Bandırma boşver gitsin aldırma

Sakaryaspor yarın Bandırmaspor ile deplasmanda karşılaşacak. Zirvede çetin bir mücadele sürüyor. Buradaki tüm takımların gözü ya ikincilik koltuğunda ya da en kötü 3. olup direk finale kalmada. 

Sakaryaspor dolu dizgin

Sakaryaspor durdurulamıyor. Hakem faciaları, sakat ve cezalı oyuncular, hafta içi ve erken saatlere maç konması nedeniyle taraftardan yoksun kalmak hiç bir neden hedefinden döndürmüyor takımımızı.

GARİP VE SESSİZ MAHALLE…

İstiklal Mahallesi, Adapazarı’nın en eski yerleşim yerlerindendir… Geleneklerine bağlı, birbirini tanıyan, çoğu yerde özlenen o eski komşulukların hala capcanlı yaşandığı yerlerden biridir İstiklal

Sakaryaspor bir tutkudur

Sakaryaspor 1965 yılında kurulmuş ve şehrimiz insanları için önemli bir yere sahip olan futbol takımımız son günlerde yine gündemde.