Sezonu Göztepe deplasmanında galibiyetle açtıktan sonra iyi bir başlangıç yaptığımızı yazmıştım.

Maalesef bu başlangıcının sonunu getirmekte zorlandık. Üst üste oynadığımız evimizdeki iki maçta aldığımız 2 beraberlik, bizi gerilere götürdü.

Bu da yetmezmiş gibi milli ara öncesinde deplasmanda öne geçmemize rağmen Bandırmaspor’a mağlup olduk. Hakem hataları da oldu bu mücadelede ama kötü oyun yüzünden bunları konuşamadık.

Milli araya girince transferde hareketli günler geçirdik. Önce teknik direktör Taner Taşkın ile yollar ayrıldı. Takımın başına Tuncay Şanlı getirildi.

Özellikle orta sahaya yaptığımız takviyelerden sonra Nalepa ile yol ayrımına gidildi.

Transfer konusuna sonra geleceğim. Şimdi Bodrum maçını konuşalım.

Bodrumspor bana göre ligin iyi ekiplerinden biri. Sezona iyi bir kadroyla başladıklarını söylemem lazım. 7 puanla 9’ncu sıradalar. Bence oyunlarına göre az puan topladılar.

Bu akşam bizi zorlu bir maç bekliyor. Toparlanmamız için bu maçı kazanmamız lazım. İki takım için de önemli bir mücadele olacak.

Ben iyi bir oyunla sahadan galip çıkacağımızı düşünüyorum. Nalepa’nın gidişinden sonra orta saha performansımızı merak ediyorum açıkçası. Nasıl bir oyun kurgusu bizi bekliyor, göreceğiz.

Taraftarın sayısı hafta içi olması münasebetiyle az olabilir. Buna rağmen tribüne gelecek arma sevdalıları takımlarına tam destek verecektir.

Takımımıza şimdiden Bodrumspor karşısında başarılar diliyorum.