Temsilcimiz Sakaryaspor ligin son haftasında deplasmanda kocaelispor'u mağlup ederek playoff finaline kalmıştı. 
Final öncesinde hazırlıklarını ara vermeden sürdüren temsilcimiz Coşkun Demirbakan yönetiminde iyi bir hafta geçirdiğini söyleyebilirim. 

Oldukça moralli ve keyifli olan Yeşil siyahlı futbolcular, play off finalinde de iyi bir sonuç ile Süper Lig'e çıkmak istiyor.

Bunların ötesinde bu hafta beni çok sevindiren bir gelişme yaşandı. Uzun zamandır hiç görmediğim birlikteliği Sakaryaspor sayesinde şehirde görmüş olduk. 
Başta Sakarya büyükşehir belediye başkanı Yusuf Alemdar olmak üzere şehrin tüm bürokratları ve protokolü Sakaryaspor için ayaklandı. 
Bu akşam tunatan'da gerçekleştirilecek sakaryaspor'a destek yemeğinde tüm önemli isimler bir araya gelecek. 
Son zamanlarda Sakaryaspor'a uzak olduğu ifade edilerek eleştirilen SATSO başkanı Akgün Altuğ'da çağrı yaparak tüm iş insanlarına Sakaryaspor'a desteğe davet etti.

Şehrin böyle bir durumda bir araya gelip toplanması gerçekten takdir edilesi. Umarım bu yakaladığımız hava finale yansır ve Sakaryaspor özlediği, bekle diye Süper Lig'e sonunda kavuşur. 

Şimdiden Sakaryaspor'a destek gecesine katılacak herkese teşekkür ediyor, bunun son olmamasını ve sürekli olarak takımı yanında yer almalarını diliyorum.