Sakaryaspor yıllardır süregelen alt liglerdeki mücadelesini geçen sezon nihayete kavuşturarak bizleri yeniden sevince boğmuştu. Sonrasında bu ligde aman kalıcı olalım layık olduğumuz yere nasılsa geleceğiz düşüncesiyle kurulan takım bize play of macerasını bile yaşattı. 

İşte sezonun kısa özeti böyleydi. Sakaryaspor bu şehir için çok önemli bir markadır. Şehire değer katar, birlik beraberliğimizi artırır, yeri gelir esnaf için kazanç kapısı olur. Bu yüzden de üst liglerde olmamız çok önemlidir. Bir sezonu daha iyisiyle kötüsüyle tamamladık. Akıllarda iç sahada çok başarılı olmuş bir takım olarak sezona damga vurduk. Rakiplerimize oranla kısıtlı bütçelerle kurulan yeşil siyahlılar şampiyonluğu bile son haftalara kadar kovaladı. Daha sonra gelen play of ilk roundunda sezon boyunca önemli maçlarda yerlerini alan yeşil siyahlı taraftarlar stadı doldurdu ama yetmedi. Canınız sağolsun çocuklar biz sizden sezon başında bu kadarını da beklemiyorduk. Emeğinize yüreğinize sağlık size kızmıyoruz teşekkür ediyoruz aksine. 

Sakaryasporumuz için daha iyisi layık tabiki de ama eldeki imkanlara ve kurulan kadro kalitesine bakıldığında gücümüz bu kadarmış. Tekrar teşekkürler çocuklar. Yeni sezonda daha iyi daha tecrübeli bir kadro ve planlamayla görüşmek üzere 1. Lig. Bizi çok sevme çünkü burada da fazla kalmaya niyetimiz yok.