Bardağın boş tarafından bakacak olursak evimizde yitip giden 4 puan.
Bir önceki haftaya bakacak olursak da daha da toparlanmış üreten pozisyona giren bir takım görüntüsündeydik. Geçen hafta ki üretemeyen takım gitmiş ilk 20 dakikada skoru 4-0 yapabilecek zevk veren bi takım vardı zemini bozuk kumla kaplı sarı zeminde. İlk yarı sürekli bu görüntüde geçti.. Ancak atamayana atarlar kuralı geldi çattı başımıza. Ümraniyespor sadece 1 kez geldi ve golü buldu.

İkinci yarıya ümitli başladık. Dino ve Muhammed Akaslan ile oyun planında da değişikliğe gitti Taner Taşkın.. Kısa bir süre sonrada Hakan Yavuz'da oyuna dahil olunca ilk yarıda ki havadan uzun toplarla doldur boşalt oyun şeklimiz kısa ve ayağa isabetli pasa dönüşünce oyunumuz daha göze hoş gelire döndü. Sol tarafa geçen Kasongo buldozer misali etkisiyle etkisini hissettirirken aldığı penaltıyı gole çevirerek beraberliği yakaladık. Baskımız artarak devam ederken 2. penaltıyı da kazandık.  Anlamsız şekilde elindeki topu Dino'ya veren Kasongo sanki kaderimizi çizmiş oldu. Kasongo çok iyi penaltıcı. Garantici. Dino Bolu'daki Gresunspor maçında da penaltıyı kaçırmış dönen topu gol yapmıştı. Ben burada Kasongo'ya kızarken esas sitemim Taner Taşkın'adır.

Takımın penaltıcısı tektir ve onun olmadığı zamanlarda da alternatifi olur.Bu isimde bilindiği üzere Hafız Süleyman'dır. Bu disiplini uygulamalıydı. Taner Taşkın demişken sağbek mevkiinde kesinlikle Oğuz Yıldırım'ın oynaması gerekliliğine inanıyorum.. Çok daha teknik ve hucumda çok daha etkin. Rashad Muhammed ve Bilal'in ofansa katılmasıyla çok fazla daha gol yollarında etkin olacağımız inancındayım.. Del Vale'nin etkisiz görüntüsünden bir an önce kurtulup forma girmesini diliyorum.. Böyle giderse önce kulübe gözükür sonrada valiz toplamak zorunda kalır. Demişti dersiniz.

Önümüzde ki Bsndırmaspor maçından çok ümitliyim.. 3 puanla döneriz inancındayım.. 
Haftaya Bandırmaspor'dan alının 3 puanın kritiğinde buluşmak üzere.