Yeşil Siyahlı temsilcimiz, geçtiğimiz hafta evimizde oynadığımız Tuzlaspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak, direkt olarak play-off finaline gitmek istiyordu. İşler istediğimiz gibi gitmedi ve kendi sahamızda Tuzlaspor’a 0-2 mağlup olduk. 
Taraftarlarımız da büyük bir coşkuyla stattaki yerlerini alarak Sakaryaspor’u maçın başından sonuna kadar destekledi. İtici güç olmak için çok çabaladılar. Ne yazık ki ilk yarıda gol bulamadık ve panik havasına girdik. 
Yaptığımız ataklarda kör ortalar ile pozisyonları bir bir harcadık. Bu atakların dönüşlerinde geriye dönmekte zorlandık ve kalemizde 2 gol gördük. Bu 2 gol bizim play-off final biletini almamızı engellemiş oldu. 
Ligdeki son maçımızda deplasmanda ezeli rakibimiz Kocaelispor ile oynayacağız. Tabii ki hiçbir şey bitmedi. Deplasmanda alacağımız galibiyet, bizi tekrar play-off finaline götürecek. Zor gözüktüğünün ben de farkındayım ama ipler hala bizim elimizde. Kendi ipimizi kendimiz çekeceğiz. 
Evimizde aldığımız Tuzlaspor mağlubiyetinin ardından teknik direktör Tuncay Şanlı ve futbolcu Burak Süleyman ile yollar ayrıldı. Neden böyle ayrılıklar yaşandı tam olarak bilmiyoruz ama inşallah bu yaşananlar bizi geriye değil, ileri götürür. 
Şimdi takımımızın başında yine tanıdık bir isim var. Coşkun Demirbakan…
Coşkun hocanın bir hafta içinde nasıl bir etki yapacağını merak ediyorum doğrusu. Kocaelispor ile oynanacak kritik maç Coşkun hoca için biraz zorlu geçecek. İnşallah her şey istediğimiz gibi olur ve direkt olarak play-off finaline gideriz.