Sakaryaspor, Olağan Genel Kurul toplantısının ilkini yarın gerçekleştirecek. Benim düşüncem ilk kurulda çoğunluk sağlanamayacak. İkinci toplantı ise 22 Haziran'da olacak. O güne kadar neler değişir bilemem ama Sakarya'da şehrin en büyük markasına başkan adayı bulamamak bana gerçekten ilginç geliyor.

Geçtiğimiz dönemlerde başkanlık görevini üstlenen Cumhur Genç ve yönetimi, çok yüksek bütçeler ile takım kurmadı. Kurmadı kurmasına ama Trendyol 1. Ligi'ne çıktığımız ilk sezonda play-off başarısı gösterdik. İkinci sezonda ise direkt olarak finale gittik.

Tabii ki maliyetler arttı. Futbolcular, daha fazla para istiyor. Bu taşın altına el koymak çok zor. Bunu da anlıyorum ama sanayi şehrinde takıma sahip çıkacak birileri çıkmalı. Bu şehir bunu hak ediyor. 

İnşallah kalan günlerde güçlü bir başkan ve yönetim aday olur. Öte yandan rakiplerimiz, teknik direktörlerini ve futbolcularını belirlemeye başladı. Transferler havada uçuşmaya başladı. Biz de bir an önce yönetimi belirlemeliyiz ve hazıklara başlamalıyız.