YAŞAM HABERLERİ Bu haber 1083 kez okundu
27 Mayıs 2013, Pazartesi - 10.11

TİCARET LİSELİLER BULUŞTU

Adapazarı Ticaret Lisesi mezunlarının geleneksel yemeği Seçkin Otel’de yapılırken, gecede okulun öğretmen ve mezunları bir araya geldi

TİCARET LİSELİLER BULUŞTU

DUYGULU DAKİKALAR
Adapazarı Ticaret Lisesi mezunlarının geleneksel yemeği Seçkin Otel’de yapıldı. Okul mezunlarıyla öğretmenlerin bir araya geldiği gecede duygu dolu anlar yaşandı. Ankara Sakaryalılar Vakfı Başkanı İrfan Çelik, gecenin organizasyonunu üstelenen ATMED çalışma grubu adına Ferudun Özdemir’e bir plaket takdim etti. Okulun eski müdürlerinden Nurettin Bayramoğlu’nun yaptığı duygu dolu konuşma ise ayakta alkışlandı. Bayramoğlu’ndan sonra ATMED çalışma grubu adına Yusuf Mahmutoğu, Seda Şenol Erus ve Ferudun Özdemir de bir konuşma yaptı.
ÖZDEMİR’DEN SİTEM
Organizasyonu üstlenen Ferudun Özdemir, geceye katılanlara teşekkür ederek, “Antalya'dan gelen, 90 yaşına merdiven dayamış öğretmenlerimizi ağırladık. Ama ilimizde olup da ve geleceğim deyip de gelmeyen arkadaşlarımı görünce öğretmenlerimiz adına üzüldüm. Umarım bir dahaki toplantımız daha yüksek bir katılımla Ticaret liselilerin göğsünü kabartan bir buluşma olur” dedi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...