Sakaryaspor bir hafta boyunca lider Eyüpspor için çalışmalar yaptı. Zor bir dönemden geçiyorduk ve alınacak kötü bir sonuç daha kötü günlerin kapısını aralayacaktı. 

Neyse ki korktuğumuz olmadı ve çalışmalarımızın meyvesini aldı. Futbolcu kardeşlerim hafta boyunca öyle hazırlandılar ki bu maça, öyle bir konsantrasyon yakaladılar ki… Herkese gösterdiler kimsenin yenilmez olduğunu. 

İlk yarıda ilk bölümde çok iyi olmasak da ikinci bölümde toparlandık. Soyunma odasına Eyüpspor’dan daha moralli gidip daha moralli döndük.
Zaman zaman kalemizde pozisyon da gördük ama Donkor ve Cihan başarılı bir performans ortaya koydu. Eyüpspor hücum hattına dur dediler. 
İkinci yarı bambaşka bir Sakaryaspor vardı. Yakaladığımız rüzgarı taraftarımızla birlikte arkamıza aldık. İlk olarak sağ kanattan Roshi’nin getirdiği topta Kasongo ile golü bulduk. Sendeleyen Eyüpspor’u ise yine Kasongo’nun kafa golüyle nakavt ettik.
Sazı elimize aldık, istediğimiz gibi çalıp oynadık. 

Caner Erkin tabi böyle durumlara alışık olmadığı için biraz sinirlendi. Daha erken görmesi gereken kırmızı kartı eninde sonunda gördü ve takımını 10 kişi bıraktı.

Böyle anlamlı bir galibiyeti alan teknik ekibimizi, futbolcularımızı, başta Cumhur Genç başkan olmak üzere yönetim kurulumuzu ve taraftarımızı kutluyorum. 

Bu hafta Manisa FK deplasmanında olacağız. Geçtiğimiz hafta Eyüp’ü yeneceğiz dediğimde bana rüya, hayal görüyorsun dediler. Kimin rüya gördüğünü gördük.

Her maçı bilecek halim yok, müneccim değilim ama bence Manisa’yı da mağlup edeceğiz.

Sakaryaspor’umuza Manisa karşısında başarılar diliyorum. Hoşça kalın, esen kalın.