YAŞAM HABERLERİ Bu haber 546 kez okundu
7 Kasım 2013, Perşembe - 11.22

ENGELLİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Hedefimiz engellilerin üreten ve herkesle eşit haklara sahip olmasını sağlamak” dedi.

ENGELLİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü, engelli vatandaşlar ve ailelerine yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Hedefimiz, engelli vatandaşlarımızla ilgili tüm ihtiyaçların giderilmesi, engellilerin üreten, istihdam edilen ve eşit haklara sahip birer birey olarak sosyal yaşama katılmalarını sağlamaktır” diye konuştu.
TÜM İHTİYAÇLARI GİDERECEĞİZ
Yüce, “Engelli vatandaşlarımıza yönelik ücretsiz akülü araç, tekerlekli sandalye yardımı, fizik tedavi yardımları, ücretsiz taşıma hizmeti, aile incelemeleri ile engelli ailesi ziyaretleri ve engelli meslek edindirme kursları düzenleyerek her zaman engellilerimiz ve ailelerinin yanındayız. Bu kapsamda ilçe buluşmaları gerçekleştiriyor, engelli vatandaşlarımıza aile hakları ve Büyükşehir Belediyemiz tarafından sürdürülen hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz. Düzenlediğimiz bilgilendirme toplantılarına devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...