YAŞAM HABERLERİ Bu haber 547 kez okundu
3 Haziran 2013, Pazartesi - 10.39

BAYRAKTEPE RENGARENK

Hendek Belediyesi'nce Bayraktepe Tesisleri'nde gerçekleştirilen 4. Uçurtma Şenliği'nde katılımcılara ücretsiz bin uçurtma dağıtıldı. Şenlikte uçurtmaların havalandırılmasıyla gökyüzü rengarenk oldu.

BAYRAKTEPE RENGARENK

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen uçurtma şenliği rengarenk görüntülere sahne oldu. Hendek Bayraktepe Tesisleri’nde düzenlenen uçurtma şenliğinde çocuklara bin uçurtma ücretsiz dağıtıldı.
ÇOK ÇALIŞACAKSINIZ
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, uçurtma şenliğine katılan çocuklara seslendi. İnci, “Sizlerin Türkiye’yi idare eden, yeni icatlar ortaya koyan bilim adamı olan insanlar olmanızı istiyorum. Hendekimiz her alanda ileri giden bir konumdadır. Hendek sportif faaliyetlerde büyük illerimizin dahi önünde yer alarak haklı bir gururun sahibidir, işte sizler böyle bir ilçenin insanlarısınız. Hendek daha yakın bir zaman önce Yeşilyurt Mahallemizde Kız Kur-an Kursu öğrencileri arasında yapılan en güzel Kur-an okuma yarışmasında, kızlarımız Sakarya genelinde birinciliği, ardından Marmara bölge birinciliğini aldılar. Şimdi kızlarımız Türkiye Şampiyonasına gittiler. İnşallah oradan da derece ile dönecekler. Belediye başkanınız olarak bizler de ilçemizi ortadan ikiye bölen Uludere Çayı üzerinde yaptığımız rekreasyon çalışmamız ile ödüle layık görüldük. Bu başarılar hepimizindir. Sizler de büyüdüğünüz zaman başarılı olacaksınız. Bu başarıların anahtarı ülkeyi çok sevmektir, çok çalışmaktır. Sizlerde ülkenizi sevecek ve çok çalışacaksınız” dedi.
Programda Hendek Belediyesi Çocuk Bando Takımı, konser verdi. Program sonrası çocuklar Bayraktepe’de uçurtma uçurmanın keyfini çıkarırken, gökyüzü rengarenk görüntülere sahne oldu.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...