Sakaryaspor yarın Bandırmaspor ile deplasmanda karşılaşacak. Zirvede çetin bir mücadele sürüyor. Buradaki tüm takımların gözü ya ikincilik koltuğunda ya da en kötü 3. olup direk finale kalmada. 

Haftalar azaldıkça stres ve baskı da artıyor takımlarda. Hocasını değiştirenler, üst üste galibiyetler alarak zirveye ortak olanlar şampiyonluk kutlamaya  hazırlanırken bir anda kendini aşağılarda bulanlar… Ne ararsan var. Sakaryasporumuz  için de söylebileceğimiz şeyler sırasıyla 3 teknik direktör değişikliği, can sıkan sakatlıklar ve bariz hakem hatalarına rağmen zirve inadımız sürüyor. 

Artık her maç final. Sırada Bandırma deplasmanı var ve sevdaya yasak konularak taraftarlarımızdan yoksun olacağız bu seferde. İşte köşemin başlığında olduğu gibi Balıkesir Bandırma boşver gitsin aldırma be Sakaryasporum. Çık yine aslanlar gibi topunu oyna, bileğinin hakkıyla, formanın ruhuyla mücadeleni yap gerisi Allah kerim. 

Gönlümüz 3 puanı alıp gelmenizden yana tabiki. Bu kadar başımıza gelen talihsizliklerin ardından belki kader bize de güler de çifte bayram sevinci yaşarız. Haydi Sakaryaspor güldür yüzümüzü…