Bu sezon Süper Amatör Lig’e çıkma mücadelesi veren Taşkısığıspor, antrenman sonrasında yemekle moral buldu. Taşkısığı Onursal Başkanı Kemal Halil, Karet et ızgarada Taşkısığıspor’a yemek verdi. Kulübün aynı zamanda sponsoru da olan Kemal Halil, sporculara başarılar dileyerek onları Süper Amatör Lig’de görmek istediğini dile getirdi.

TORLAK HEDEF; “SÜPER AMATÖR”
Taşkısığıspor’un başarılı Kulüp Başkanı Ali Torlak, “Taşkısığıspor takımımız olarak gidişatımız oldukça iyi. Gereken yerlere takviyeler yaptık. Şuan ligde 3. Sıradayız. Cuma akşamı da Büyük Yanıkspor’la oynayacağız. Bu maçın hazırlıklarını değerli hoclarımız nezaretinde devam ediyoruz.  Hocalarımıza ve futbolcu kardeşlerimize Büyükyanıkspor’la oynayacağımız maçta başarılar diliyorum. Ayrıca Kulübümüzün değerli iş insanı Kemal Halil Bey’e Sponsorluklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

“YAKINDAN İLGİLENİYORUZ”
Başkan Yardımcısı Süleyman Yakupoğlu ise açıklamasında, “ Taşkısığıspor olarak geçtiğimiz hafta Demirspor’u mağlup etmeyi başardık. Yaptığımız çalışmaların meyvesini almak güzel. Futbolcu kardeşlerimiz ile biz de yakından ilgileniyoruz, hocalar da. Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur diye boşa söylememişler. Kardeşlerim bu işi başaracaklar. Buna gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı. 

“HEDEF SÜPER AMATÖR”
Taşkısığısporun Genel Kaptanı Mustafa Köse ise konuşmasında, “Şu anda Taşkısığısporumuz istim üstünde çalışıyor. Gevşemek yok, tam sürat lige asılıyoruz. Önce Play-off’a kalmak, ardından da Süper Amatör Kümeye çıkmayı hedefliyoruz. Başta teknik heyetimiz olmak üzere tüm takıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bizlere şampiyonluğu yaşatacaklar, inanıyorum. Rahmi Çapa 
 

Editör: Şevval Geçin