EKONOMİ HABERLERİ Bu haber 302 kez okundu
17 Aralık 2013, Salı - 09.01

SENDİKALARIN ÖNEMİ BÜYÜK

TES İş Şube Başkanlığı’na yeniden seçilen İrfan Kabaloğlu’nu ziyaret eden siyasetçi ve sendikacılar, sendikaların bu ülke için çok önemli olduğunu söyledi

SENDİKALARIN ÖNEMİ BÜYÜK

ATALAY’DAN ZİYARET
AK Parti Milletvekili Şaban Dişli, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, geçtiğimiz ay yapılan Genel Kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen TES İş Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Koop-İş Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Demiryol-İş Şube Başkanı Cemal Yaman, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Şahin Kaya, Koop İş Şube Başkanı Şevket Ulusinan, TES İş Şube Sekreteri Naci Çolak ve Mali Sekreter Hasan Arıcı da hazır bulundu.
BAŞARI DİLEDİLER
Sendikaların çalışma hayatının vazgeçilmezi olduğunu anlatan AK Parti Milletvekili Şaban Dişli, TES İş Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu’na görevinde başarılar diledi. Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise STK’ların önemine değinerek fikir alışverişini sürdüreceklerini söyledi. Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay da çalışma hayatının önündeki zorlukları kaldırmak için çaba harcadıklarını ifade ederek Kabaloğlu’na görevinde başarılar diledi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...