KUPALARI DEMİR VE ÇELİKTEN VERDİ
Yaklaşık 1.5 aydan beri devam eden U15'ler Ligi, önceki gün oynanan play-off müsabakalarının ardından sona erdi. A Grubu'nda Tekspor şampiyon olurken, B Grubu'nda Karasuspor şampiyon oldu. İki takım da kupalarını müsabakaların ardından Erenler Atatürk Stadı'nda yapılan organizasyonla birlikte Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir ve Erenler İlçe Spor Müdürü Özcan Çelikten'in elinden takdim aldı. Futbolcuların aileleri de kupa törenini yakından takip etti. 

"YOLUNUZ AÇIK OLSUN"
Kupa töreni öncesinde konuşan Sakarya Futbol İl temsilcisi Tezcan Demir; "U15'lerde en büyük iki takım Karasuspor ve Tekspor oldu. Rakiplerini  yenerek haklı bir şampiyonluk aldılar. Müsait oldukça ve fırsat buldukça U15 maçlarını izledim. Gerçekten Tekspor ve Karasuspor iyi futbol oynarak şampiyon oldular. Her iki takımımızı da kutluyorum. Gruplarda başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun." ifadelerini kullandı. 

"BAŞARILAR DİLİYORUM
Kupa töreninde konuşma yapan Erenler İlçe Spor Müdürü Özcan Çelikten; "U15'ler Ligi çok önemli bir lig. Gençlerin bu yaşları tam palazlanma zamanları. Şimdilerde futbol adına ne yaptıysalar futbolcular için iyi olacaktır. Sonraki yaşlarda daha çok zorlanırlar. Şampiyon olan iki takımımızı da kutluyorum. Grup maçlarında başarılar diliyorum." dedi

Kaynak: HABER MERKEZİ