Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, dün Seçim çalışmalarını Serdivan Mavi Durak mevkiinde sürdürdü. Kafeteryalarda gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Sahurda ise TÜGVA İl Temsilciliğinde öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Adayı Çelik, "Serdivan'ın sosyal merkezlerinden biri olan Mavi Durak bölgesindeki kafeleri ziyaret ederek gençlerimizle buluştuk. Serdivan'a dair hayallerimizi, hedeflerimizi ve projelerimizi paylaştık. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle birlikte çalışmaya ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Gece ilerleyen saatlerde ise İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilciliğinin düzenlediği sahur programına katıldı.

Çelik, "Gençlerimizin gelişimine öncülük eden TÜGVA ile birlikte çalışarak, Serdivan'ı her alanda daha da geliştireceğiz. Bu güzel buluşma için İl Temsilcimiz Murat Selim Deveci ve genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Çelik, Serdivan Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu projesi gibi birçok projeyi hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirterek, "Serdivan'ı yalnızca Sakarya'nın değil, bölgemizin en önemli kültür ve sanat merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefliyoruz. Merkezimizde 24 saat açık kütüphane, sergi ve fuaye alanları, tiyatro salonları, kafeterya, cep sinemaları, çok amaçlı salon, konferans salonu, okuma salonları ve kurs atölyeleri yer alacak." dedi.

Muhabir: Şevval GEÇİN