"Destekleri güç verdi"

Kılıçaslan ilk olarak Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Kılıçaslan: "Dernek Başkanımız Sn. Prof. Dr. Fehmi Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. Her zamanki gibi keyifli sohbetleri ve yakın ilgileri ile bizlere güç verdiler. Çok teşekkür ediyoruz. #SakaryaTarihYazacak" diye konuştu. 

WhatsApp Image 2023-04-29 at 12.04.00

"Güveni görüyoruz"

Semerciler Mahallesinde esnaf ile bir araya gelen Kılıçaslan, seçim çalışmalarının başladığı günden bu yana mahalle mahalle sokak sokak her bölgede çalışma yaptığını belirterek: "Vatandaşımızın Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener ve İYİ Parti'mize olan güvenini bir kez daha yüz yüze görme fırsatı bulduk. 14 Mayıs akşamı, #TürkiyeTarihYazacak Bugüne kadar defalarca görüştüğümüz esnaflarımızla tekrar buluştuk ve desteklerini istedik. Her birine gösterdikleri yakın ilgi ve hayır duaları için teşekkür ediyoruz. Değişimin ayak sesleri bütün şehire yayılıyor. Hazır olun #SakaryaTarihYazacak" dedi. 

WhatsApp Image 2023-04-29 at 12.12.53

#SakaryaTarihYazacak

Kılıçaslan, Arifiye Şehirlerarası Otobüs terminal esnafı ve seyehat acentalarınıda ziyaret ederek: "yıllarca yolculuk yaptığım, vatandaşa verdikleri hizmetle Sakaryamızın misafirperverliğinin önde gelen temsilcilerinden olan terminal esnafımızı ve seyahat acentelerimizi ziyaret ettik. #SakaryaTarihYazacak" diye belirtti. 

WhatsApp Image 2023-04-29 at 12.12.50

"Vatandaş seçimden umutlu"

Kılıçaslan son olarak, Pamukova ilçesinde Mekece, Hüseyinli, Çilekli ve Kemaliye Mahallelerini İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ile ziyaret etti. Ziyarette açıklama yapan Kılıçaslan: " İlçe Başkanımız Sn. Kemalettin Yörük ve yöneticilerimiz ile birlikte mahalle gezilerimize devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın seçimlerden çok umutlu olduğunu görüyoruz, bunlara şahit olmak bizi ayrıca gururlandırıyor. Ziyaret ettiğimiz her vatandaş dualarla uğurluyor bizi. Küçük büyük demeden, tüm mahallelerimize giderek kendimizi ve partimizi anlatıyoruz. Çalışma azmimizle #SakaryaTarihYazacak" diye belirtti. /Haber MERKEZİ

Editör: Şevval Geçin