İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkanı Ahmet Uçak, Sapanca Belediye Başkan Adayı Senem Kılıç, Alpaslan Kılıç, meclis üyesi adayları, partililer ve binlerce vatandaşın katıldığı "Büyük Sapanca Mitingi" Sapanca merkezde düzenlendi. Özellikle gençlerin yoğun ilgi ve sevgisinin görüldüğü mitingde vatandaşların açtığı, “Cumhuriyet kadını değerlidir” “Yaşamak güzeldir, yaşatmak daha da güzeldir” “Güçlü kadınlar, güzel yarınlar” pankartları Senem Kılıç’a verilen desteği bir kez daha ortaya koydu. 

SAPANCA’DA GÜNEŞ DOĞACAK

İl Başkanı Uçak'ın konuşması sonrasında kürsüye çıkan Büyükşehir Adayı Selçuk Kılıçaslan, “Bu büyük ilgi karşısında konuşmak güç. Sakarya’nın özetini Sapanca’da görüyoruz. Senem Başkanımız kadının gücünü herkese gösterecek ve Sapanca’da güneşin yeniden doğmasını sağlayacak. Sapanca EN İYİSİ’nde kararlı. Bu yüzden 31 Mart günü sandıkta gereken cevabı verecek ve hak ettiği değeri görmeye başlayacak. Allah'ın izniyle 1 Nisan günü  Sapanca'da İYİ'lerin güneşi doğacak.” dedi.

"İYİ BELEDİYECİLİK BAYRAĞI DEVRALACAK"

 Sapanca Adayı Senem Kılıç ise, "Yaklaşık 2 aydır sahadayız. Teşkilatımızla birlikte Sapanca'mızın bütün cadde ve sokaklarını karış karış gezdik. Esnaf ve vatandaşımızın dertlerini dinledik ve bir kez daha anladık ki, tüm bu sorunlar ancak İYİ Belediyecilik ile çözüme kavuşur. Bizler de bu amaçla hayırlı bir yola çıktık. İnşallah sizlerin desteğiyle Sapanca'mızda İYİ Belediyecilik bayrağı devralacak." diye konuştu.

Kaynak: Basın Bülteni