Aslan ve yükselen Aslanlar, haftaya parasal konularda yapacaklarınızı ele alarak maddi konularda önemli işlerinizi hallederek giriş yapıyorsunuz. Bu hafta oldukça verimli haftalardan bir tanesi. Çalışma koşullarınız ön planda. Bu çalıştığınız yerle olabilir, kendi iş yeriniz olabilir ya da hiçbir yerde çalışmıyorsanız gündelik hayatın ritmindeki koşturmalarınız olabilir. Oldukça üretken olacaksınız parayla ilgili işleriniz varsa iş hayatınızda ele alınması gereken işleriniz varsa bunları teker teker ele alarak kalıcı, sağlam adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Venüs'ün Jüpiter'le olumlu açısı işle ilgili konularda beklediğiniz haberlerin bu hafta gelme olasılığını artırıyor. Bir yerden haber bekliyorsanız bir iş başvurusu olabilir ya da başka bir yerle giriştiğiniz bir iş olabilir ve siz bir teklifte bulunmuş olabilirsiniz bunlarla ilgili konuların istediğiniz gibi sonuçlanacağı haftalardan bir tanesi olacak. Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla bağlantıları da kuvvetlendirebiliriz. Maddi konularda ele almanız gereken ne varsa bu hafta gönül rahatlığıyla ele alın. Ekonomik davranacaksınız ama bir yandan da ele aldığınız konuları çok rahat bir şekilde hayatınıza geçireceksiniz.

Mars ve Uranüs arasındaki bu olumlu açı Merkür ve Uranüs arasındaki olumlu açılar bu dönem yaptığınız her tür işten başarı kazanma olasılığınızı artırıyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda bazı konular kafanızı fazlasıyla kurcalıyor.

Salı, Çarşamba ve Perşembe akşam saatlerine kadar iletişiminiz çok hızlı, kısa vadeli planlara odaklanın. Cuma ve Cumartesi günleri evinizde olmak, eviniz için yapmanız gerekenlerle uğraşmak öne çıkarken Pazar günü öğleden sonra sizi heyecanlandıracak ve size keyif verecek konu ve olaylarla uğraşacaksınız.

Kaynak: Haber MERKEZİ