Yengeç ve yükselen Yengeçler, iletişimsel işlerinizle yakın çevrenizden alacağınız haberlerle günlerinizi verimli kılarak ve güzel planlamalar yaparak haftanıza başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda olup biten pek çok durum var. Sevdiğiniz insanla aranızdaki olayları biraz daha yumuşatmanın derdindesiniz. Zaman zaman birbiriniz üzerinde kontrol sağlama etkiniz de devrede olabilir ama bu haftanın genelinde özel hayatınızda ve ortaklaşa atılacak adımlarda güzel şans ve fırsatlara sahipsiniz. Sevdiğiniz insanla güzel planlar yapabilirsiniz, geleceğinizi ilgilendirecek önemli adımlar devreye girebilir ya da sosyal çevrenizdeki insanlarla gideceğiniz bir davette sevdiğiniz insanla hayata aynı gözlerden baktığınızı görebilirsiniz. Evlenmeyi düşünüyorsanız bu hafta karşı tarafın size bu teklifi yapabilme potansiyeli yüksek.

Bu anlamda Pazartesi, Salı ve Cuma günleri oldukça keyifli. Sadece özel hayatınız değil iş birlikleri, yeni projeler bazında da hayatınızda olup biten birçok şey var ve çevrenizdeki insanlar da yeni projeleri yeni fikirleri size sunmaktan gayet mutlu görünüyorlar. Geleceğinizi ilgilendirecek her tür işinizde şans ve fırsatlar sizin tarafınızda. Hayatı da farklı gözlerle görüyorsunuz. Eğitim, yurt dışı, seyahat, hukuk, ticaret alanlarınızda önemli adımlar Cuma günü devreye girecek. Kalıcı adımlar peşindeyseniz Cuma gününe kadarki dönem sizi destekliyor.

Salı ve Perşembe günleri arası eviniz, aileniz, yuvanız önem kazanırken, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri aşk hayatınız varsa çocuğunuzla ilgili konular size keyif veren alanlara hayatınızda daha fazla yer verebilirsiniz.

Editör: Şevval Geçin