BAYRAM BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİK

CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, tüm vatandaşların bayramı bolluk ve bereketle kutladığı günler gelene kadar yokluk ve yoksullukla mücadele edeceklerini belirterek, “Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşliktir” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında; bayramların bereketin, birlikteliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın simgesi olduğunu vurguladı.
Vatandaşların bayramı ekonomik sıkıntılarla karşıladığına işaret eden Başkan Curoğlu, “31 Mart seçimleri tüm Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin zaferi ile umuda yeni bir kapı araladı. Hedefimiz, sadaka dağıtan devlet yerine, insan onuruna saygılı güçlü bir sosyal refah devlet yapılanması sağlayarak, ülkemizde açlığa ve yoksulluğa son vermektir. Tüm yurttaşlarımızın bayramı bolluk ve bereketle kutladığı günler gelene kadar yokluk ve yoksullukla mücadelemiz sürecek. Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşliktir. Dayanışmanın, birlik ve beraberliğin çoğalması dileğiyle tüm yurttaşlarımızın bayramı kutlu olsun” dedi.

Kaynak: Basın Bülteni