BAŞKANLAR TOPLANDI 
14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 50+1 barajı geçilmediği için seçimler, Yüksek Seçim Kurulu tarafından 28 Mayıs’a ertelendi. Cumhur İttifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarışacağı seçim için tüm şehirlerde olduğu gibi Sakarya’da da hazırlıklara başlanıldı. Bu kapsamda AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, ilçe ve belediye başkanlarıyla bir araya gelerek toplantı yaptı. 

SANDIK BAZLI ÇALIŞMA
Adapazarı’ndaki bir restoranda ilçe ve belediye başkanlarını ağırlayan Tever, 2.tur seçimleri için istişarede bulundu. Edinilen bilgiye göre, toplantıda 14 Mayıs seçimlerinde Sakarya’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a düşük oy çıkan yerlerde çalışmaların daha çok yapılacağına karar verildi. Toplantıda alınan bir diğer karar ise sandık bazlı saha çalışmaların yapılması.  Yapılan değerlendirmeler sonucunda, teşkilat sahada temposunu artıracak. 

HAZIRLIKLAR GÖZDEN GEÇİRİLDİ
Toplantı sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Tever, hazırlıkların gözden geçirildiğini söyledi. Tever, “İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımız ile birlikte İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda bir araya gelerek, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimi için hazırlıklarımızı gözden geçirdik. Toplantımız hayırlara vesile olsun.” ifadelerini kullandı. Serkan OK