Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Mutlu Işıksu, yoğun seçim programına devam ediyor. Bu kapsamda dün Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar ile birlikte Tarihi Uzunçarşı Ayakkabıcılar Çarşısı esnafına misafir olan Işıksu; Yenicami ve Akıncılar mahallelerini de ziyaret etti.  

İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Sakarya Amatör Balıkçılar Derneği'nin SAMADER iftar programına, ardından ADA Pazar Güneşler Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen Sandık Kurulu Eğitimine katılan Mutlu Işıksu, gece saatlerinde ise Yağcılar Mahallesi kahvehane ziyaretlerinde mahalle sakinleriyle buluştu. 

PARTİLİLER EŞLİK ETTİ
Başkan Işıksu; “Şehrin kalbi Adapazarı'mızda daha güzel günler için çalışma aşkımızı daha da yükseltecek ve hep birlikte Adapazarı için yola devam edeceğiz inşallah. Milletimizin teveccühüne layık olmaya, çok çalışmaya, daha güzel yarınlara hep birlikte yürümeye devam. Şehrin kalbinde yaptığımız hizmetler ve hayata geçirdiğimiz yatırımlara, daha güzellerini, daha iyilerini eklemek için durmadan, yorulmadan çalışacağız.” diye konuştu. 
Işıksu’ya ziyaretlerde AK Parti İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve MHP İlçe Başkanı Recep Usta ile partililer eşlik etti.

Muhabir: Serkan ARUTAN