Sosyal medyada zengin hayatlarıyla dikkat çeken isimler günden güne artıyor. Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasıyla birlikte gözler bir anda diğer fenomenlere çevrildi. Bunlardan biri de Şulemsi kullancı adıyla Şule Kayatürk.

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklamasının ardından 'Şulemsi' olarak tanınan Şule Kayatürk ile eşinin sahip olduğu servet ve yaşadıkları fiziksel değişimler sosyal medyada gündem oldu. 

Özgür Demirtaş, çiftin mal varlığına ilişkin iddiaların ardından yetkilileri uyardı:

🔺16 villa tanesi 20 milyondan 320 milyon
🔺28 daire tanesi 10 milyondan 280 milyon
🔺1 basitinden helikopter 60 milyon
🔺173 işyeri tanesi 5 milyondan 865 milyon
🔺1 küçük yat 30 milyon
🔴Toplam: 1 milyar 555 milyon

Eğer 1 milyar TL'den az vergi verdilerse yetkililer bir bakarsa iyi olur.

ŞULEMSİ (ŞULE KAYATÜRK) KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?
Şule Kayatürk, 1.75 boyunda ve oğlak burcu ve Ankaralıdır. Şule Kayatürk, bir dönem 100 kilonun üzerine çıkmış olsa da son zamanlarda büyük bir zayıflama yaşayarak yaklaşık 54 kiloya düşmüştür. Şulemsi takma adıyla bilinen Şule Kayatürk, eşi Yasin Türk ile yollarını ayırma kararı almıştır. Uzun süreli bir evlilikleri olan bu fenomen çift, beklemedik bir şekilde boşanma kararı almıştır ve bu karar, takipçilerini şaşırtmıştır. İkilinin ayrılığına dair "aldatma" söylentilerine dair herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştır.

2013 yılından bu yana aktif olarak sosyal medyada etkin olan Şule Kayatürk, farklı mecralarda da kendine yer edinmiştir. Makyaj sanatçılığı, sosyal medya etkileyiciliği ve YouTube içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren bu fenomenin, kendi adını taşıyan bir güzellik merkezi bulunmaktadır.
 

Editör: Şevval Geçin