Başkan Yusuf Alemdar, pazar günü yoğun bir düğün programına katıldı. İlk olarak Kaynarca Ziametler’de Burcu Sevgi ve Emirhan Demirkır’ın düğün törenine iştirak etti. Daha sonra Karasu Kurudere’ye geçerek, Fatma Cansever ile Yavuz Alemdar çiftinin nikahını kıydı ve mutluluklarını dile getirdi.

Ardından Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik ile birlikte Kübra Güven ve Kenan Berk’in düğün merasimine katılarak, genç çiftin sevincine ortak oldu. Düğün maratonu Adapazarı’nda devam etti ve Elif Çevik ile eski Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül’ün yeğeni Enes Şengül’ün nikahını kıyan Alemdar, çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Nikah törenlerinin ardından Serdivan’da bulunan Alemdar, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik ve Sakarya Üniversitesi Rektörü Mehmet Sarıbıyık'ın da katılımıyla Nuseybe Betül Türk ile Cihad Çetin çiftinin nikahını kıydı. Son olarak, Adapazarı’nda Merve Muslu ile Mücahid Arabacıgil’in düğününe iştirak etti ve her iki aileyi de tebrik ederek, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Muhabir: Şevval GEÇİN