AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, partisinin Pamukova Belediye Başkan Adayı Fatih Akın'ın proje tanıtım toplantısına katıldı. Toplantıya MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik ve MHP İlçe Başkanı Şükür Salih ile birlikte partililer de iştirak etti.

Pamukova Belediye Başkan Adayı Fatih Akın'ın projelerini tanıttığı toplantıda, kalabalığın salona sığmadığını gören İl Başkanı Tever, memnuniyetini dile getirerek; “Pamukova 31 Mart’a hazır ve bir o kadar da iddialı ve kararlı. Bu salonlara sığmayan birlik ve beraberlik görüntüsü, 31 Mart zaferimizin habercisidir.” şeklinde konuştu.

Türkiye Yüzyılı vizyonuyla AK Parti'nin gönül belediyeciliği ilkesiyle, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet ve yatırımlara devam edeceğini belirten Yunus Tever, “Pamukovamız için hazırladığı vizyoner ve hemşerilerimizin ihtiyacına yanıt verecek projeler için kendisini tebrik ediyor, hizmet yolunda başarılar diliyorum. Birlikte Pamukova’mızda çok daha güçlü şekilde yine AK Parti, yine Cumhur İttifakı diyeceğiz inşallah!” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Serkan ARUTAN