Televizyon dizisi Ezel'den esinlenerek adını değiştiren Ömer Can Aslanhan, geçtiğimiz günlerde Müge Anlı'nın programında yengesinin kanser tedavisi için biriktirdiği 300 bin TL'yi alarak ortadan kaybolmuştu. Yaşanan olayın ardından tekrar ortaya çıkan Ezel, canlı yayında duygusal itiraflarda bulundu.

Müge Anlı'nın "Senin haberin olmadı herhalde? Cenazede de gözler seni aradı" sözleri üzerine, Ezel'in ağlamaklı ifadesi dikkat çekti. Kendisini suçlayan yorumlara tepki gösteren Ezel, "İnsanlar beni katil olarak suçluyor. Ama ben ne katil ne de dolandırıcıyım. Sosyal medyada çok tepki alıyorum. 'Hırsızdın, şimdi katil oldun!' diye yorumlar geliyor. Ben böyle olsun istemezdim gerçekten" dedi.

Kanser tedavisi için biriktirilen parayı kaybetmenin vicdan azabını yaşadığını ifade eden Ezel, "Yatırım yaptım ama zarar ettim. Tedavi parası olduğunu bilmiyordum. Onları zor durumda bırakmak değildi amacım. Elime yüzüme bulaştırdım. Yapamadım işte" şeklinde konuştu.

Müge Anlı, Ezel'in yaptığı davranışı doğru bulmadığını belirtse de, "Yaptığını doğru bulmuyorum, bunu en başından beri söylüyorum zaten. Ama sonuçta o tedavisini gördü. Hata yaptın sen de" diyerek olaya yaklaşımını dile getirdi.

Oyuncu olma hayali kurduğunu ve parayı yatırım amaçlı kullandığını söyleyen Ezel, yaşadığı dramın ardından ağabeyine başsağlığı diledi. Bu acı dolu hikaye, izleyenlerin yüreklerine dokundu.

Editör: Haber Merkezi