Yalova'da etkili olan yağışlar, hayatı tehdit eden bir kaza ile sonuçlandı. Otomobil sürücüsünün kontrolünden çıkarak akaryakıt istasyonunun tabelasına çarpması sonucu meydana gelen kazada 25 yaşındaki Birkan Çelebiler hayatını kaybetti. Yağışın yarattığı zorlu şartlarda meydana gelen kazada, olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Yalova'da dün akşam saatlerinde, Çiftlikköy ilçesi, Yalova-İzmit karayolu üzerinde gerçekleşen kazada, yağış nedeniyle kayganlaşan yolun etkisiyle bir otomobil kontrolden çıkarak akaryakıt istasyonunun tabelasına çarptı. 25 yaşındaki otomobil sürücüsü Birkan Çelebiler, kaza sonrasında sıkıştığı araçtan itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile çıkarılarak sağlık ekiplerine teslim edildi. Ancak tüm müdahalelere rağmen genç sürücü, Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Polis ekipleri, kaza ile ilgili detaylı inceleme başlatırken, olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Yağışların neden olduğu zorlu hava koşulları, sürücülere dikkat ve tedbir çağrısını bir kez daha gündeme getirdi.

Editör: Haber Merkezi