İftar programına TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Sakarya Üniversitesi Rektörü Hamza Al, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Meclis Üyesi Adayları, teşkilat üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Gençler Geleceğimizin Teminatı

Gençlere yönelik projelerini anlatan Başkan Adayı Osman Çelik, “Bizler gençleri çok önemsiyoruz. Yapacağımız tüm projelerde gençlere öncelik veriyoruz. Serdivanımızı daha ileriye taşımak adına, Geleceğimizin teminatı olan kıymetli genç kardeşlerimizle bir araya gelerek ilçemiz ve özellikle gençlerimizle ilgili hazırladığımız projeler hakkında bilgi verip istişarelerde bulunduk. Sakarya Ülkü Ocaklarımıza ve öğrenci kardeşlerimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

Serdivan Gençlik Merkezi

Başkan Adayı Çelik’in en önemli projelerinden biri olan Serdivan Gençlik Merkezi’nde, kafeterya gibi sosyal, eğitsel ve kültürel hizmetler sunulacağı, gençlerin ihtiyaçlarını dikkate alarak yeteneklerini keşfetmelerine fırsat sunulacağı belirtildi. Karar alma ve uygulama süreçlerinde gençlerin hayatın her alanına katılımlarının teşvik edileceği ve ayrıca gençlik merkezinde ikram hizmetleriyle 7/24 açık olacak kütüphanenin de, şehrin en büyük, en donanımlı kütüphanelerinden biri olacağı ifade edildi.

Kaynak: Basın BÜLTENİ