KANAL D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş Salı günü 63. bölümüyle seyircisiyle buluşacak. Diziyi canlı izlemek isteyenler, Üç Kız Kardeş yeni bölüm (63. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Araştırması yapıyor. Merak edilen soruların yanıtı haberimizde...

HEYECAN DOLU YENİ BÖLÜM GELİYOR! 

Sevilen dizi Üç Kız Kardeş her Salı KANAL D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin sevenleri fragmanı araştırılmaktadır. Üç Kız Kardeş bu akşam 21 KASIM 2023 saat 20.00'de KANAL D ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümün fragmanı ise dizinin Youtube kanalında yayınlandı. Yeni bölümün fragmanını izlemek için Youtube Üç Kız Kardeş Kanalını ziyaret edebilirsiniz. Türkiye'nin en iyi haber sitesi olan yenisakarya.com adresini takip etmeyi unutmayın! 

ÜÇ KIZ KARDEŞ OYUNCULARI KİMLER?

Üç Kardeş dizisinin oyuncuları arasında; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç yer alıyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 63. BÖLÜM FULL İZLE 

Editör: Haber Merkezi