ASKON VE SASAYDER, ilde ticareti geliştirmek ve firmaların ürün tedarikine katkı sunmak amacıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi. ASKON Başkanı Engin Tumbaz; “Her iki kurumun da hedefi Sakarya’ya katkı sunmak olunca işbirliğimiz de güçlü olacak.” dedi

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Sakarya Şubesi, Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri Derneği’ni (SASAYDER) misafir etti. Üyeler arası tanışma ve işbirliğini güçlendirmeyi hedefleyen toplantı Tunatan’da gerçekleştirildi. ASKON Sakarya Başkanı Engin Tumbaz ve üyeler, SASAYDER Başkanı Orçun Kurt ve üyeleriyle iş anlaşmaları, güç birliği gibi konuları konuşmak üzere kahvaltıda bir araya geldi.

VERİMLİ TOPLANTI
ASKON Başkanı Engin Tumbaz programla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Üyelerimizin ticaretini geliştirme, şehirde faaliyet gösteren firmaların ürün tedarikine katkı sunmak için güzel bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantı hem ASKON üyeleri hem de SASAYDER üyeleri için oldukça verimli geçti. Her iki kurumun da hedefi Sakarya’ya katkı sunmak olunca işbirliğimiz de güçlü olacak. İş geliştirme, yeni pazarlar bulma ve en önemlisi şehirdeki işletmelerle karşılıklı ticaret yapılması son derece önemli. SASAYDER Başkanına, yönetim kuruluna ve üyelerine davetimize icabet ettikleri için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

TEDARİK SAKARYA’DAN
SASAYDER Başkanı Orçun Kurt verimli bir toplantı yaptıklarını ifade ederek “Sakarya’da faaliyet gösteren firmaların profesyonel satın alma yetkilileri olarak önceliğimiz tedariklerimizi Sakarya’dan yapmak. Bu sebeple ASKON üyeleriyle tanışma toplantımızı çok önemsiyoruz. Üyeler arası işbirliğinin her iki tarafa da katkı sunacağına eminim” dedi.