HAVUZDA MADALYA VAKTİ

Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlenen ve 242 sporcunun katıldığı Yüzme Yarışları sonrasında kelebek, sırtüstü, karışık, serbest ve kurbağalama stillerinde dereceye giren sporcular belli oldu

SPOR 07.05.2019, 11:18 07.05.2019, 11:18
HAVUZDA MADALYA VAKTİ

BİRİNCİLER BELLİ OLDU
Yüzlerce sporcunun katılımı ile yapılan Yüzme yarışları gerçekleştirilen ödül töreni ile sona erdi. Aysima Nur Sivrikaya, Beril Ceren Öztürk, Mithatcan Altun, Batuhan Ecrin Pınar, Elif Ecren Çetin, Yağmur Ayşe Malkoç, Metehan Uslu, Mert Avcı, İrem Köksal, Reyhan Betül Küçük, Mehmet Aykut Ekin, İremnur Durmuş, Eylül Uyanık, Fatma Sinem Atay, Buğra Tunalı, Talha Kurtuluş, Sudenaz Balcı, Alper Kesim ve Jan Demir Vurdum kendi kategorilerini birinci sırada tamamladı.

KIZLARDA ANKA VE ENKA
Kızlar 4x100 metre karışıkta Özel Ada Anka Ortaokulu birinci, Özel Enka Okulları ikinci, Özel Teksen Ortaokulu üçüncü oldu.  Kızlar 4x100 metre serbestte Özel Enka Okulları birinci, Özel Ada Anka Ortaokulu ikinci, Özel Teksen Ortaokulu üçüncü, Ahmet Akkoç Ortaokulu dördüncü oldu.  

ERKEKLERDE ENKA VE TEKSEN
Erkekler 4x100 metre karışıkta Özel Enka Okulları birinci, Özel Teksen Ortaokulu ikinci, Özel Bil Sakarya Ortaokulu üçüncü, Ahmet Akkoç Ortaokulu dördüncü oldu. Erkekler 4x100 metre serbestte Özel Teksen Ortaokulu, Özel Enka Okulları ikinci, Ahmet Akkoç Ortaokulu üçüncü , Özel Şahin Ortaokulu dördüncü oldu. Dereceye giren sporcular ödüllerini düzenlenen tören ile aldı.

Yorumlar (0)
banner35
9
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 03 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 26 57
2. Beşiktaş 26 57
3. Fenerbahçe 26 54
4. Trabzonspor 26 48
5. Hatayspor 26 45
6. Gaziantep FK 27 43
7. Alanyaspor 26 42
8. Karagümrük 26 40
9. Göztepe 26 35
10. Antalyaspor 26 34
11. Sivasspor 25 32
12. Konyaspor 25 31
13. Malatyaspor 27 31
14. Kasımpaşa 26 29
15. Rizespor 26 28
16. Kayserispor 25 25
17. Başakşehir 26 25
18. Erzurumspor 26 25
19. Denizlispor 26 21
20. Gençlerbirliği 26 21
21. Ankaragücü 25 20
Takımlar O P
1. Giresunspor 24 53
2. Samsunspor 24 50
3. İstanbulspor 24 46
4. Altınordu 24 44
5. Adana Demirspor 24 42
6. Altay 24 41
7. Tuzlaspor 24 41
8. Ankara Keçiörengücü 24 39
9. Bursaspor 24 34
10. Bandırmaspor 24 31
11. Ümraniye 24 31
12. Adanaspor 24 26
13. Boluspor 24 26
14. Menemenspor 24 26
15. Balıkesirspor 24 25
16. Akhisar Bld.Spor 24 19
17. Ankaraspor 24 15
18. Eskişehirspor 24 7
Takımlar O P
1. Man City 27 65
2. M. United 26 50
3. Leicester City 26 49
4. West Ham 26 45
5. Chelsea 26 44
6. Liverpool 26 43
7. Everton 25 43
8. Tottenham 25 39
9. Aston Villa 24 39
10. Arsenal 26 37
11. Leeds United 26 35
12. Wolverhampton 27 34
13. Crystal Palace 26 33
14. Southampton 26 30
15. Burnley 26 28
16. Brighton 26 26
17. Newcastle 26 26
18. Fulham 26 23
19. West Bromwich 26 17
20. Sheffield United 26 11
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 24 58
2. Barcelona 25 53
3. Real Madrid 25 53
4. Sevilla 24 48
5. Real Sociedad 25 42
6. Real Betis 25 39
7. Villarreal 25 37
8. Granada 25 33
9. Levante 25 32
10. Athletic Bilbao 24 30
11. Celta de Vigo 25 30
12. Osasuna 25 28
13. Getafe 25 27
14. Valencia 25 27
15. Cádiz 25 25
16. Eibar 25 22
17. Real Valladolid 25 22
18. Deportivo Alaves 25 22
19. Elche 24 21
20. Huesca 25 20