ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında en dikkat çeken konulardan biri de Arife Gökçe'nin kayboluşu oldu. Konuyla ilgili baş şüpheli 'Sapık Sinan' adıyla anılan Sinan Sardoğan ise, tüm ülkenin tanıdığı bir isim haline geldi. Evli ve 5 çocuk annesi Arife Gökçe (64), 17 Aralık 2022 tarihinde kayboldu. Yaşlı kadına mesaj atarak rahatsız eden şüpheli Sinan Sardoğan, İstanbul'da 2018 yılında küçük yaşta bir çocuğa istismar iddiasıyla sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Sosyal medyada çıkan iddialar üzerine Sapık Sinan'ın ölüp, ölmediği merak konusu oluyor. Peki, Sapık Sinan Sardoğan öldü mü? İşte, Müge Anlı'nın o iddialara verdiği yanıt....

Müge Anlı, Sinan Sardoğan'a dair yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Arife Gökçe'nin kaybının 84. günü. Sinan hakkında sosyal medya haberlerini güvendiğini sitelerden takip edin lütfen. Sinan hâlâ cezaevinde. Hep soruyorsunuz bana. Buradan söylemiş olayım. Sinan Sardoğan hâlâ yaşıyor.".

SAPIK SİNAN SARDOĞAN OLAYI NE?

Tokat'ın Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan evli ve 5 çocuk annesi Arife Gökçe (64), 17 Aralık 2022 tarihinde kayıplara karışmıştı.

Eşi Fikri Gökçe'nin eve geldiğinde karısını bulamaması üzerine AFAD ve Jandarma ekipleri tarafından arama çalışmaları yapılmıştı. Herhangi bir bulguya rastlanmaması üzerine cinayet şüphesi üzerinde duran ekipler, çalışmalarına bu yönde ağırlık vermişti. Arife Gökçe'ye mesaj atarak rahatsız eden şüpheli Sinan Sardoğan, çelişkili ifadeleri sonucu gözaltına alınmıştı.

CİNSEL İSTİSMAR SUÇUNDAN TUTUKLANMIŞTI

Bir süre sonra serbest bırakılan Sinan Sardoğan'ın çok sayıda kadına cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıkmıştı.İstanbul'da 2018 yılında küçük yaşta bir çocuğa istismar nedeniyle gözaltına alınan Sinan Sardoğan, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Son olarak, Sinan Sardoğan'ın cezaevinde öldüğü iddia edilmişti. İddiaların gerçeği yansıtmadığı aktarıldı.