Saliha ve Metin Alçın çiftinin kızı Sevgi Alçın ile Hatun ve Ahmet Kopal ailesinin oğlu Burak Kopal, 16.00’da başlayan düğün töreninde hayatlarını birleştirdi. Kuğulu Park’ta gerçekleştirilen düğün, çiftin aileleri, dostları ve arkadaşlarının katılımıyla coşkulu bir şekilde kutlandı.

Düğün Törenine Yoğun Katılım

Törene Alçın ve Kopal ailelerinin yakınları, dostları ve genç çiftin arkadaşları katılarak bu özel günlerini paylaştı. Aileler, davetlilere gösterdikleri ilgiyi ve misafirperverlikleriyle örnek bir ev sahipliği sergiledi. Düğün alanı, renkli dekorasyonları ve şık düzenlemesiyle dikkat çekti.

Resim 2024 07 02 115210439

Davetlilerden Çifte Ömür Boyu Mutluluk Dilekleri

Davetliler, Sevgi ve Burak’ı birbirine çok yakıştırarak genç çiftin ömür boyu mutluluk ve saadet içinde olmalarını temenni etti. Tören boyunca çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, konuklar da bu güzel anı paylaşmanın keyfini yaşadı.

Ailelerden Teşekkür Mesajı

Alçın ve Kopal aileleri, evlatlarının mürüvvetini görmenin sevincini yaşadıkları bu özel günde, davetlerine katılarak ve telefonla tebriklerini ileterek mutluluklarına ortak olan herkese teşekkür etti.

Törende yapılan konuşmalarda, Sevgi ve Burak’ın birlikte geçirecekleri hayatlarının sağlık, huzur ve mutluluk dolu olması dileği ön plandaydı.

Genç Çiftin Geleceği İçin Dilekler

Aileler ve davetliler, Sevgi Alçın ve Burak Kopal’ın birlikte geçirecekleri hayatlarında en güzel anıları biriktirmelerini ve her daim mutlu olmalarını diledi.

Muhabir: Şevval GEÇİN