ANTSPOR ÖNDE TAMAMLADI
Sakarya U18’ler Basketbol müsabakaları dün yapılan final maçıyla birlikte tamamlandı. Finalde Sakarya Büyükşehir Basketbol (A) ile Antspor karşı karşıya geldi. Müsabakaya iyi başlayan Antspor, çeyreği 21-11 önde tamamladı. İkinci çeyrekte toparlanan Sakarya Büyükşehir Basketbol (A), rakibinden daha fazla sayı üretti ama soyunma odasına önde giden takım 32-30’luk skorla Antspor oldu.

ÇEKİŞMEYİ SBB KAZANDI
Karşılaşmanın ikinci devresine Sakarya Büyükşehir Basketbol (A), daha istekli başlayan taraf oldu. İpleri eline alan Sakarya Büyükşehir Basketbol (A), üçüncü çeyrekte 49-40 öne geçti. Son çeyreğe girildiğinde ise iki takım da şampiyon olmak için elinden geleni yaptı. Karşılıklı sayılar ile geçen dördüncü çeyrekte yine rakibinden fazla sayı üreten Sakarya Büyükşehir Basketbol (A), müsabakayı 72-59 kazandı ve şampiyon oldu.

YÜCE, TAKDİM ETTİ
Sakarya Büyükşehir Basketbol (A) ile Antspor arasında oynanan Sakarya U18’ler final müsabakasının ardından ödül töreni gerçekleştirildi. İlk 4’e giren takımlara kupalarını; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ve Sakarya Büyükşehir Hentbol Başkanı Cevat Ekşi takdim etti. Dereceye giren takımlar ise şu şekilde; 1. Sakarya Büyükşehir Basketbol (A), 2. Antspor, 3. Sakarya Büyükşehir Basketbol (B) ve 4. Özel Erenler Güneş olarak sıralandı.