SPOR HABERLERİ Bu haber 1078 kez okundu
11 Ağustos 2020, Salı - 09.25

Sakaryaspor kayyuma kalmayacak!

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor'daki başkanlık bilmecesini çözüme kavuşturmak için kolları sıvadı.

Sakaryaspor kayyuma kalmayacak!

Sakaryaspor’da kongrenin çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelenmesinin ardından kulübün başına kimin geleceği belirsizliği tartışılırken son gelişmelerde kayyuma kalamayacağı kesinlik kazandı.

YÜCE’NİN GÜVENDİĞİ O İSİM
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin, güçlü bir yönetim oluşması için güvendiği bir ismi kulubün başına getireceği gelen haberler arasında yer aldı.

Bu ismin kim olacağı merak edilirken, daha önce bir kulüpte başarılı yönetecilik geçmişi  olan ve Başkan Ekrem Yüce’ye yakınlığı ile bilinen biri olduğu yönünde görüşler var.

TARANOĞLU LİSTESİNİ ÇIKARACAK

Öte yandan dün gazetemizde yer alan haber ile ilgili Yazı İşleri Müdürümüz Zeki Aydıntepe ile görüşme gerçekleştiren eski Devlet ve Orman Bakanı Ersin Taranoğlu, Sakaryalı ünlü spor adamı Şansal Büyüka ile istişare edip yeni bir yönetim anlayışı ile Sakaryaspor’u ayağa kaldıracaklarını, çıktığı seyahatin yorgunluğunu atar atmaz şehrimize geleceğini belirtti.

1/1
Sakaryaspor kayyuma kalmayacak!
Sakaryaspor kayyuma kalmayacak!

“SAKARYASPOR'U AYAĞA KALDIRMAK”
Taranoğlu; “Sakaryaspor’u zor günler bekliyor diyemem çünkü takım bunun ötesine geçip bitkisel hayata girmiş bulunuyor. Her ne olursa olsun güç de olsa Sakaryaspor bu ilin markasıdır ve kariyerinde nice başarılar vardır. Sakaryasporumuzun Yeniden koluna girip ayağa kaldırmak sağlam bir planlama ile gerçekleşir.” dedi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...