2023-24 sezonuna şampiyon olarak giren Sakarya Voleybol oyuncusu Ece Tan, sosyal medyadan paylaşımda bulunarak Sakarya camiasına teşekkürde bulundu. Ece Tan, bu sözleri kullandı;

"DOĞRU KARAR VERDİM"

"2023-24 sezonuna şampiyon olarak veda ediyoruz. Önce lig, ardından playoff maçlarında takım olarak güçlü bir performans sergiledik ve 9 maçın 9’unu da kazanarak namağlup şekilde 1. lige yükseldik. Sezona zor bir başlangıç yaptım fakat çalışmaktan ve kazanma isteğimden asla vazgeçmedim. Benimle aynı isteği taşıyan bir ekiple çalışmak her zaman önceliğimdi. Bu noktada @sakaryavoleybolspor ile anlaşarak doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım."

"AİLE OLABİLMEK..."

"Başarıya giden yolda en önemli etkenlerden biri, kenetlenmek ve aile olabilmektir. Takım olarak bunu en iyi şekilde başardığımızı ve yansıttığımızı düşünüyorum. Şampiyonluk yolunda bizi asla yalnız bırakmayan en büyük desteğimiz @omerbektas.tr başkanıma, güler yüzü ve enerjisiyle bizi motive eden biricik @erolguduloglu , bana olan güvenini her fırsatta hissettiren canım hocama @idrisdemir54 , perde arkasında bizim için sürekli çalışan murat abim, @fatihturgut100 , @ilkerkadas , gece gündüz demeden bizi iyileştiren enerji kaynağımız @getat_emin , bir sponsordan fazlası sevgili abime @bulbulmurat14 , son topa kadar mücadele eden ve asla pes etmeyen, gurur duyduğum tüm takım arkadaşlarıma, 7’den 70’e bizi destekleyen tüm Sakarya halkına, beni her zaman her koşulda destekleyen aileme, arkadaşlarıma ve tüm sevenlerime sonsuz teşekkürler. Hayallerimizi başkalarının yaşamasına izin vermeyeceğiz dedik ve izin vermedik! "

Muhabir: ŞEVVAL GEÇİN