Büyükşehir Belediyesi'nin Kasım ayı kültür etkinlikleri kapsamında, Youtuber ve Genç Enderun Kurucusu Sertaç Güngör, "Youtube ve Oyunların Hakikati" konulu söyleşi programıyla sizlerle olacak. 

Etkinlik 26 Kasım pazar günü 14:00 SAÜ Kampüs Camii'de. 

Sertaç Güngör Kimdir

Dijital platformlarda içerik üreten ve "Sertaç Abi" olarak bilinen Serdar Güngör, çocukların daha güvenli ve sağlıklı bir sosyal medya deneyimi yaşamasına odaklanıyor. Oyun videoları, eğlenceli vloglar ve gençlerin sorularını yanıtladığı içerikleri, birçok dijital platformda geniş bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Sertaç Abi, sadece eğlenceli içerikler üretmekle kalmıyor, aynı zamanda ebeveynleri bilgilendirme misyonunu da taşıyor. Çocukların takip ettiği diğer kanalların içerikleri konusunda aileleri bilinçlendirmek amacıyla çaba sarf ediyor."

YouTube ve sosyal medya dünyasına giriş nedenini, "Kendi kültürümüze, medeniyetimize, değerlerimize ve inancımıza, kısacası dünya görüşümüze sahip fenomenlerimizi yetiştirebilmek ve doğru ile yanlışın birbirine karıştığı bu sosyal alemde, arkadaşlarımıza hem eğlenceli hem de eğitici içerikler sunabilmek" olarak belirten dijital platformda adından söz ettiren Sertaç Güngör, keyifli vloglar, yarışmalar ve sohbetlerle çocuklara yönelik içerikler sunuyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği etkinliğe konuk olacak olan Sertaç Güngör, katılımcılara dijitalde eğlenceli ve öğretici deneyimler sunacak.

Editör: Haber Merkezi