Babalar Günü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de babaların emeklerinin ve fedakarlıklarının takdir edildiği özel bir gündür. CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu bu özel gün vesilesiyle, babaların aileler için gösterdiği olağanüstü çaba ve fedakarlıkları övgüyle anan bir mesaj yayımladı.

Başkan Curoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: "Varlığı ve duruşu ile bizlere her zaman güç, kuvvet veren, hayata hazırlayan, fedakârlık ve sabır timsali, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturan tüm babaların Babalar Gününü en içten duygularımla kutluyorum. Babalarımız, ailesinin mutluluğu ve huzuru için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamakta, sevgi ve şefkatleriyle çocuklarını en iyi şekilde geleceğe hazırlamak amacıyla özveriyle çaba harcamaktadır. Babalarımız güven ve güvence sembolü olarak hayat zenginliğimiz, baş tacımızdır."

Curoğlu, mesajını şöyle tamamladı: "Bizlere yol gösteren babalarımıza karşı sorumluluklarımızın başında sevgi ve saygı göstermek, sadece bir gün değil, her gün yanlarında olmak, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, babalarımız için en büyük armağandır. Hayatın her döneminde bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz. Bu duygularla başta, büyük bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum."

Kaynak: Basın BÜLTENİ