Mezuniyet programından önce gerçekleştirilen “İslamcılık Düşüncesi ve Entelektüel İlişik Ağları” konulu kapanış konferansına Siyasal Bilgiler Fakültesi İslam İktisadı ve Finans Bölümü öğretim elemanlarından Arş. Gör. Dr. Abdullah Özçelik konuşmacı olarak katıldı.

Mezuniyet programının açılış konuşmalarını fakülte Dekanı Prof. Dr. Ahmet Bostancı ve SADEP Koordinatörü Arş. Gör. Muhammed Salih Aslan yaptı. Konuşmasında SADEP Programında ders veren fakülte hocalarına ve programda sebat göstererek mezuniyet aşamasına gelen öğrencilere teşekkür eden Prof. Dr. Bostancı, programın öğrenciler için önemine değindi ve onları tebrik etti. SADEP Koordinatörü Arş. Gör. Muhammed Salih Aslan da konuşmasında SADEP’in yola çıkış hikayesini anlattı ve programın ilk mezunlarını vermesinden dolayı gurur duyduklarını dile getirdi.

Program sonunda SADEP Programını başarıyla tamamlayan öğrencilere hediye ve sertifikaları takdim edildi. Bu esnada hediye ve sertifikalarını alan öğrenciler ve programa katılan hocalar duygularını ve SADEP Programı ile ilgili düşüncelerini ifade ettiler.

Program toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Basın Bülteni