KATILIM HER GEÇEN GÜN DÜŞÜYOR!

   Hendek Müftüğünden  Kaymakam Acır başkanlığında başlayan protokol törenine Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ilçemiz Başsavcısı Ayhan Yenilmez, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün, İlçe Jandarma Komutanı  Binbaşı S.Sercan Candan,Meslek Yüksek okul Müdürü Doç.Dr. Selçuk Şirin, Kuvayı Milliye Derneği başkanı Muzaffer Baş, BBP İlçe Başkanı Samet Kenar, MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı, CHP İlçe başkanı Nihat Bayraktar  ve yönetim kurulu üyeleri, din görevlileri  ve bazı mahalle muhtarları katılırken Cumhur İttifakının büyük ortağı AK parti teşkilatından, ilçemizde seçimlere giren Gelecek Parti, İYİ Parti, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi, Deva Partisinden ve ilçemizdeki Sivil Toplum Örgütü temsilcilerinden bir çoğunun katılmaması dikkat çekti.

DÜNYA KAOS İÇERİSİNDE BİZLER BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ KORUMALIYIZ

Müftülük programında konuşma yapan ilçemiz kaymakamı  Halil İbrahim Acır burada yaptığı protokol konuşmasında; “ Değerli Hendekliler sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bugün bir kez daha bir kurban bayramını idrak etmenin mutluluğu ve sevinci içerisindeyiz. Allah, inşallah daha nice Ramazan ve Kurban bayramlarını kutlamamızı nasip eder. Değerli Hendekliler, biliyorsunuz bugün dünya büyük bir kaos içerisindedir. Bu kaos içerisinde çok şükür ki ülkemiz birlik ve beraberlik içerisinde ve hepimiz birbirimize destek olarak  dünya üzerindeki birliğimizi beraberliğimizi sürdürmekteyiz. Ben bu birlik ve beraberliğin devamını diliyorum. Nice Kurban bayramları dileğiyle hepinize sevgiler ve saygılar sunuyorum” diyerek bayramlarını tebrik etti.

KURUM ZİYARETLERİ

   Hendek müftülük görevlilerinde yapılan ikramların ardından protokol hep birlikte İlçe Emniyet Müdürülüğü, Jandarma, Yaşlılar Yurdu ve Hastane ziyareti gerçekleştirerek bayramlarını kutlaması ile protokol bayramlaşma  programı sona erdi.

   

Kaynak: Basın Bülteni