Sakaryaspor Final İçin Yüksek Tempoda Hazırlanıyor

Mayıs ayının sonunda Play Off finaline çıkacak olan Sakaryaspor, hazırlıklarına yoğun bir tempoda başladı ve yaklaşık iki hafta boyunca çalışmalarını Rüstemler Tesisleri'nde sürdürecek.

U19 Takımı ile Hazırlık Maçları

Son hafta deplasmanda Kocaelispor’u mağlup ederek adını doğrudan Play Off finaline yazdıran Sakaryaspor, Rüstemler'de antrenmanlarına devam ediyor. Finale kalan 13 günlük süreçte, takım antrenmanların yanı sıra U19 takımı ile hazırlık maçları da yapmayı planlıyor. Bu sayede, oyuncular hem mental hem de fiziksel olarak finale tam hazır hale gelmeyi hedefliyor. Yeşil siyahlı oyuncular, taraftarlarına Süper Lig’i hediye etmek istiyor.

Moraller Yüksek

Antrenmanlarda oyuncuların hırsı ve neşeli halleri dikkatlerden kaçmıyor. Deplasmanda ezeli rakibini üstün bir oyunla mağlup eden yeşil siyahlı futbolcular, moral olarak da en üst seviyede bulunuyor. Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, oyuncularına moral vererek onları final maçına konsantre etmeye çalışıyor. Tecrübeli teknik adam, sporcularından zorlu mücadelede yüzde 100 performans bekliyor.

Muhabir: Süleyman DOĞRU