İki ünlü oyuncu Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım aşkından sevindiren haber gelmişti. Abla Nilüfer Yıldırım ile aralarından su sızmayan ve anne Seyhan Yıldırım'ın da gözüne giren Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'a evlilik baskısı vardı. Ünlü çiftten evlilik kararı gelmişti.

YOKSA EVLİLİK ÖNCESİ?

Ünlü oyuncular Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz son olarak ise, İstanbul'un prestijli semtlerinden Beykoz Konakları'nda aynı çatı altında yaşama kararı aldı. Kaan Yıldırım'ın öncesinde kiracısını çıkardığı konuşuluyor.

Hürriyet'in haberine göre; Kaan Yıldırım, oldukça lüks olan Ulus Savoy Evleri'nde yaşıyordu ancak bu ev çifte küçük geldiği için Beykoz Konakları'na taşınmayı tercih etti.

Pınar Deniz Kimdir?

Deniz, Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak 4 Kasım 1993 tarihinde Adana'da doğdu. 2 yaşından itibaren İstanbul, Tarabya'da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Deniz, açıklamalarına göre, iki yaşına kadar Türkçe konuşmayı bilmiyordu. Bu nedenden ötürü arkadaşları arasında dışlanmamak için Arapça konuşmaya çekindiğini ve utandığını belirtmiştir.

Editör: Haber Merkezi