Söyleşiler, bilgilendirme standları, pati defilesi ve eğlenceli atölye çalışmalarının yer alacağı festivale tüm Sakaryalılar davet edildi

Birbirinden farklı ve etkileyici organizasyonları ile adından söz ettiren Agora Alışveriş Merkezi, bu kez hayvanseverlerle patili dostları bir araya getirmeye hazırlanıyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Barosu, Veteriner Hekimler Odası iş birliği ile gerçekleşecek etkinlikte unutulmaz anlar ziyaretçileri bekliyor. 

BİLGİLENDİRME
Farkındalığın ön plana çıkacağı festivalde; Sakarya Barosu Hayvan Hakları Komisyonu avukatları hayvan haklarını, Sakarya AFAD yetkilileri doğal felaketlerde arama köpeklerinin rolünü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi veteriner hekimleri bakım evlerinin iş ve işleyişini, Sakarya Veteriner Hekimler Odası hekimleri ise satın alma sahiplen söyleşilerine yer verilecek. Gün boyunca alanda kurulacak standlarda misafirlere bilgilendirme yapılmaya devam edilecek. 

PATİ DEFİLESİ
Farklı yaş gruplarına hitap eden etkinlikte çocuklarda unutulmadı. Cumartesi ve Pazar Günü saat 14.00-18.00 arasında Özteb Okulları tarafından yapılacak geri dönüşüm ve boyama atölyelerinde çocuklar eğlenceli vakit geçirebilecek. Festivalin en renkli anlarından olacak defilelerde ise Cumartesi günü saat 16.00’da Büyükşehir Belediyesi Barınağında kalan sahiplendirilecek patili dostların, pazar günü saat 17.00’de ise evcil patili dostların defilesine yer verilecek. Sokak hayvanlarının da unutulmayacağı etkinlikte tüm misafirlere maskotlar eşliğinde mama dağıtımı yapılacak.

Agora Alışveriş Merkezi, her daim hayatımızın içinde yer alan ve en yakın dostlarımız olan sevimli patilerimizin farkındalığını artıracak festivale tüm Sakaryalıları davet ediyor.