2024 yılında yapılacak seçimler için partilerde süreç yoğun bir şekilde devam ediyor. Sakarya'nın belediye başkan aday adaylığı için ilk resmi başvuru Hendek'ten geldi. Yeniden Refah Partisi üyelerinden Hendekli gazeteci Gürkan Özer Hendek Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatta bulundu. Yeniden Refah Partisi çatısı altında Hendek Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını beraberindeki Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Başkanı Sedat Yalçın ile birlikte Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hidayet Kaya’ya teslim eden Özer, hayırlı olması temennisinde bulundu.

“BAŞVURU TESLİM ETTİM”
Sosyal medya hesabından da paylaşım yapan Özer, ““Halka hizmet, Hakk’a hizmettir” düsturu ile 2024 yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partisi çatısı altında Hendek Belediye Başkan Adaylığı konusunda resmi başvuru dosyamı Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığımıza teslim etmiş bulunmaktayım. Niyet hayr, akıbet hayr diyerek siz değerli Hendekli hemşerilerimizin dua ve desteklerini bekler, saygılarımı sunarım. Rabbi Yessir ve la tüassir.

Sehlil Aleyna bi fadlike ye müyessir. Rabbi zidne ilmen ve fehmen nafian ve temmim bil hayr.

(Allah'ım senin sonsuz merhametin ve yardımın olmadan ben bu işi yapamam. Hayırlı işlerimi zorlaştırma, kolaylaştır. İlmimi artırarak yaptığım işleri bana ve çevreme faydalı kıl, işlerimi en hayırlı şekilde sonuçlandır)” ifadelerine yer verdi.