Yaratıcı Ve Drama Ritim Kursu Eğitmeni Yasemin Soy, “1 Ay gibi bir sürede  güzel bir gösteri hazırladık çok minikler ve çok güzel iş başardıklarını düşünüyorum. Özellikle orman haftası ile ilgili gösteri düzenlemek istedim  ağaçlarımız ve ormanlarımız kıymetli  keyifli seyirler dilerim” dedi. 

Ali Dilmen İlkokulu Konferans Salonunda Yaratıcı Ve Drama Ritim Kursu kapsamında ‘1/B Sınıfı Öğrencilerinin’ gösterisine katılım yüksekti. 

21 Mart Dünya Ormancılık Günü kapsamında her yıl 21 – 26 mart tarihleri arasında Orman Haftası etkinlikleri olarak kutlanılmaktadır. Orman Haftası nedeniyle  düzenlenen etkinlikler kapsamında öğrencilerde bir farkındalık oluşturmak, ormanları korumanın önemi ve canlıların hayatımızdaki yeri konusunda bilinçlendirmek amacıyla Ali Dilmen İlkokulunda 1/B öğrencileri tarafından gösteri sunuldu. 

Ali Dilmen İlkokulu 1/B sınıf Öğrencileri tarafından oynanan ‘Yaratıcı Ve Drama Ritim Kursu Gösterisi’ isimli gösteriye; Ali Dilmen İlkokulu Müdiresi Derya Karakavuz, idari öğretmenler,  öğrencilerin velileri katıldı. 

Ali Dilmen İlkokulu Müdiresi Derya Karakavuz, “Gerçekten çok güzel bir program seyrettim. Sanat Ve Sanatçı çok önemli inanın bunu 1 sınıfta sizlerin destekleri ile bu şekilde başlaması inan artı öndesiniz. Ben sizleri çok çok tebrik ediyorum Sınıf öğretmeni Davut Aydın Ve Drama Eğitmeni Yasemin Soy’a sizleri de tebrik ediyorum ” dedi. 

Okul Müdiresi Karakavuz daha sonra Eğitmen Yasemin Soy ‘a çiçek taktim etti, “1 Sınıf’da Drama dersi ile  başladılar Davut Aydın hocama ‘da  bunu söyledim.2,3,4 sınıfta drama devam edecek diğer  faaliyet olarak spor ‘mu Folklor ‘mü yapacağız ” diye konuştu.