AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, KEFEK Başkanı Milletvekili Çiğdem Erdoğan ve Belediye Başkanı Osman Çelik ile birlikte kano sporunu yaygınlaştırmak ve desteklemek amacıyla yerel yönetimler ve spor federasyonlarıyla iş birliği içinde çalıştıklarını belirtti.

SPORA TEŞVİK

Haldızoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yeni tesislerin kurulması, mevcut tesislerin iyileştirilmesi ve sporculara daha iyi antrenman olanakları sunulması için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. Ayrıca, gençleri kano sporuna teşvik etmek için okullarda kano sporu etkinlikleri düzenleyeceklerini ve bilinçlendirme kampanyaları yürüteceklerini vurguladı.

GENÇLERİN GELİŞİMİNE

Başkan Haldızoğlu, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Kano sporunu yapan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum ve onları desteklemek için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı bir kez daha vurgulamak istiyorum. Birlikte, daha sağlıklı ve güçlü bir geleceğe yelken açalım!" Bu girişimler, Serdivan'da sporun ve gençlerin gelişimine önem veren yerel yönetimlerin ve sivil toplum kuruluşlarının katkılarını gösteriyor." 

Fotoğraf: sosyal medya

Kaynak: HABER MERKEZİ