Ülkemizde maaşların yetersiz gelmesi nedeniyle pek çok kişi bankaların sunduğu kredi imkanlarını yakından takip ediyor.

Bu kapsamda, DenizBank, hesabı bulunan müşterilerine yönelik önemli bir duyuru yaptı. Banka, ekonomik sıkıntılarla mücadele eden müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla yapacakları başvuru sonrasında hesabı bulunanlara 40.000 TL ödeme imkanı sunacak.

DENİZBANK'TAN 40 BİN TL KREDİ KAMPANYASI
Son dönemlerde bankalar sık sık kredi kampanyalarını paylaşmaya devam ederken müşterilerinin yüzünü güldüren haber Denizbank'tan geldi. Denizbank başvuru yapan müşterilerine 40 bin TL kredi ödemesi yapacak. 36 ay vadeli olarak sunulacak kredi kampanyasında 3 ay taksit erteleme imkanı da bulunuyor.

Kredi kampanyasına banka sisteminde kayıtlı olan telefon numaranızdan KREDİ yazıp boşluk bırakıp kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak 3280 numarasına gönderebilirsiniz.

Kredi notuna göre değerlendirilen başvuruların sonuçları dakikalar içinde kısa mesaj olarak iletilecektir. Aynı zamanda bankanın kredi kampanyasına dijital kanallar aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu olumlu sonuçlanan müşteriler aynı gün içinde ödemelerini hesaplarından çekebilecek.