SHOW TV’nin yeni dizisi Ne Gemiler Yaktım’nın tanıtımı izleyiciyle buluştu. Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği dizinin konusu, oyuncuları, hangi gün, saat kaçta yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Ne Gemiler Yaktım hakkında bilgiler…

NE GEMİLER YAKTIM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?
“Ne Gemiler Yaktım” dizisi yakında SHOW TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.  Başrollerini Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil'in paylaştığı, Ay Yapım imzalı Ne Gemiler Yaktım 4 Aralık'tan itibaren pazartesi akşamları Show TV'de ekranlara gelecek.

NE GEMİLER YAKTIM DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Annelikten başka hiçbir ortak noktaları olmayan iki genç kadın Deniz Baysal (Yasemin) ve Devrim Özkan’ın (Fidan) yolları kesişmesiyle, birbirinden destek alarak tüm olumsuzluklara göğüs gererek hayatta kalma mücadelesini ele alacak. Devrim Özkan’ın (Fidan) geride bıraktığı karanlık adam Berk Hakman (Rutkay) ile iyi polis başkomseri Erkan Kolçak Köstendil (Toprak) karakteri ile Yasemin ve Fidan’ın hayatlarına dokunacak.

NE GEMİLER YAKTIM DİZİSİ OYUNCULARI KİM?
Ne Gemiler Yaktım Dizisi başrollerinde Deniz Baysal, Erkan Kolçak Köstendil, Devrim Özkan, Berk Hakman, Buğra Gülsoy, Çiğdem Selışık Onat, Macit Koper, Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Ata Çağlan Timur, Süreyya Kilimci gibi oyuncular yer alıyor.

NE GEMİLER YAKTIM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR
Show TV dizisi Ne Gemiler Yaktım dizisi İstanbul’un Beşiktaş, Galata gibi ünlü yerlerinde çekiliyor.

Türkiye'nin en güncel haber sitesi olan yenisakarya.com adresini takip etmeyi unutmayın!